Automatyzacja czynności gospodarskich zmienia oblicze współczesnych hodowli. Wśród urządzeń usprawniających prace, prym wiodą wagi inwentarzowe, bez których trudno wyobrazić sobie utrzymanie zdrowia stada, jak i korzystną sprzedaż partii.
NIEZAWODNA KONSTRUKCJA
Stacjonarne modele
Przemyślany projekt i solidna konstrukcja platformy, gwarantuje funkcjonalność na wiele lat, bez względu na poziom eksploatacji.
bardzo solidna, stalowa konstrukcja
szybkie, bezpieczne i dokładne przeprowadzanie pomiarów
nośność 2 tony
dokładność do 1 kg
4 stopki podporowe
2 drzwi na zawiasach, z systemem zamykania
czytelny wyświetlacz LED
2 metalowe łuki w kształcie litery „U” dodatkowo wzmacniające konstrukcję
wielofunkcyjny komputer umożliwiający m.in. sumowanie pomiarów wielu zwierząt
wewnętrzny akumulator litowo-jonowy, również możliwość zasilania z sieci 220V
wymiary: szerokość 100 cm, długość 200 cm, wysokość 120 cm, wysokość z łukami 190 cm
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ MODELE
Z układem jezdnym
PROSTOTA OBSŁUGI
Panel sterujący
Wagi inwentarzowe INTERMIX są łatwe w obsłudze, dzięki intuicyjnemu panelowi sterującemu. Wykonane z trwałego materiału, konstrukcyjnie bezpieczne dla zwierząt, stanowią produkt niezastąpiony w każdym gospodarstwie. Platforma wagowa z dokładnością do 1 kg, pozwala na dokonywanie pomiarów masy inwentarza, jak i produktów użytkowych. Dodatkowo zainstalowany w niej system komputerowy, usprawnia przetwarzanie i analizę pozyskanych danych, co zwiększa zakres zastosowań.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!
Każda waga inwentarzowa dostępna w ofercie zabezpiecza interesy hodowcy, pozwalając mu na systematyczne prowadzenie pomiarów masy ciała zwierząt, przed ich sprzedażą. Umożliwia też stałą kontrolę zdrowia i podstawowych parametrów fizycznych każdego osobnika w stadzie.
Wagi inwentarzowe INTERMIX mogą być wykorzystywane w celach handlowych, jak i do śledzenia stanu zdrowia zwierząt. Umożliwiają regularne sprawdzanie masy ciała i pozwalają na statystyczną analizę ich stanu zdrowia, jak również zestawienie wyników przyrostu masy osobniczej, względem założeń hodowlanych stada.