Ciągniki


Szukają Państwo maszyn rolniczych najwyższej jakości? Marka Zoomlion to bez wątpienia najlepszy wybór, który zdecydowanie się opłaca. Ciągniki Zoomlion zdobyły uznanie polskich użytkowników ze względu na solidną konstrukcję i proste, mechaniczne rozwiązania, bez zbędnej elektroniki.
Proponujemy modele wyróżniające się niezwykłą funkcjonalnością, a także nowoczesnością i łatwością w obsłudze. W naszej ofercie znajdą Państwo ciągniki w przedziale mocy 25 – 50 KM, w wersjach z ramą ochronną lub kabiną. Kompletacja standard ciągników jest bardzo bogata i obejmuje wszystkie niezbędne do pracy podzespoły, jak: 2-sekcyjna hydraulika z 4 szybkozłączami, pneumatyka z rozłączalnym kompresorem, skrzynia biegów z rewersem (użytecznym w pracy z ładowaczem czołowym), komplet obciążników przód i tył, komplet zaczepów. Niezawodne silniki wyposażone są w proste pompy rzędowe, gwarantujący dobrą pracę i niskie zużycie paliwa.

Ciągniki znajdują zastosowanie w małych gospodarstwach rolnych, w uprawach specjalistycznych, w pracy w niskich pomieszczeniach (obory, kurniki), również w pracach komunalnych, w utrzymaniu dróg i chodników, zieleni.

Ciągniki Zoomlion charakteryzują się najlepszym na rynku stosunkiem ceny do parametrów technicznych.
Szczegółowe informacje o naszych ciągnikach marki Zoomlion uzyskają Państwo na właściwych podstronach serwisu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również solidne wozy paszowe, opryskiwacze samojezdne i inne maszyny rolnicze. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem.