Wozy paszowe


Poziome wozy paszowe Intermix zostały zaprojektowane z myślą o polskim wymagającym Kliencie. Do produkcji wozów użyto najlepszej jakości markowych podzespołów, jak przekładnie planetarne Brevini Włochy, systemy wagowe LC Włochy, układy hydrauliczne Cassappa Włochy.

Na uwagę zasługuje unikalny system cięcia i mieszania „Intermix”, pozwalający na przygotowanie idealnego TMR już w 15 minut. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz znacznie ograniczyć zużycie paliwa. Poziome paszowozy Intermix mają niewielkie, w stosunku do innych marek, zapotrzebowanie mocy ciągnika, ze względu na markowe, dobrze dobrane przekładnie.

Kompletacja (i cena) podstawowa poziomych paszowozów Intermix jest bardzo bogata, nie spotykana u innych dostawców i zawiera wszystkie niezbędne do pracy elementy. Wozy paszowe Intermix cechują się najlepszą ceną na rynku, w relacji do kompletacji i posiadanych parametrów technicznych.

Każdy paszowóz Intermix jest przygotowywany indywidualnie, pod wymiar konkretnej obory – usługa w cenie, bez dopłaty. Wozy Intermix, ze względu na indywidualną produkcję „pod wymiar”, znajdują zastosowanie zarówno w nowoczesnych oborach, jak i wąskich i niskich starego typu.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na markowe maszyny rolnicze o doskonałych parametrach technicznych.