Aktualności: Przydatność ciągników w wersji Rops (bez kabiny) w pracy w niskich pomieszczeń gospodarczych

Data dodania 2018-10-16

Poszukują Państwo dobrego, uniwersalnego ciągnika do prac w niskich oborach i innych pomieszczeniach gospodarczych o małej wysokości? Zapewne zdają sobie Państwo sprawę z tego, że ciągniki z kabiną bardzo często nie nadają się do takiej pracy. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku jest ciągnik w wersji ROPS, czyli bez tradycyjnej kabiny.

Wybór odpowiedniej maszyny rolniczej

Przy zakupie pojazdu rolniczego do swojego gospodarstwa należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów, takich jak moc silnika czy osprzęt. Niemałe znacznie ma również wygoda operatora. Wszystkie z parametrów powinny być brane pod uwagę w zależności od profilu prowadzonego gospodarstwa. Jeżeli praca ma być wykonywana w niskich pomieszczeniach liczy się coś jeszcze – wysokość ciągnika.

Ciągniki marki Zoomlion

W naszym asortymencie znajdą Państwo solidne ciągniki marki Zoomlion w wersji ROPS (bez kabiny), które doskonale sprawdzą się podczas prac w niskich pomieszczeniach gospodarczych. Ich niewielka wysokość i duża zwrotność sprawiają, że są to pojazdy wysoce funkcjonalne. Na dużą zwrotność ciągnika wpływa wydajne wspomaganie układu kierowniczego oraz rewers, w który standardowo wyposażony jest ciągnik. Ciągnik w wersji ROPS to jednak nie tylko możliwość pracy w niskich pomieszczeniach gospodarczych, ale również bezpieczeństwo w przypadku przewrócenia się ciągnika. Specjalnie zaprojektowana, składana, bezpieczna rama chroni bowiem operatora przed obrażeniami.

Ciągniki Zoomlion Rops znajdują zastosowanie w pracy w niskich oborach, w kurnikach, szklarniach.

Na szczególną uwagę w ciągniku Zoomlion Rops zasługuje solidny, ekonomiczny, 4-cylindrowy silnik, wyposażony w rzędową pompę wtryskową.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciągników marki Zoomilion – na naszej stronie opisaliśmy ich najważniejsze parametry techniczne, a także zamieściliśmy fotki i filmiki ciągników w pracy,