PROW

WIĘCEJ PIENIĘDZY NA MODERNIZACJĘ GOSPODARSTW!

Będzie więcej pieniędzy na udzielenie wsparcia rolnikom, którzy ubiegali się wiosną tego roku o przyznanie pomocy na inwestycje w „Modernizację gospodarstw rolnych” finansowane w ramach PROW 2014 – 2020. 

 Łączna pula środków na wsparcie inwestycji związanych z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzaniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększaniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększaniem wartości dodanej produktu wzrosła o ponad 218 mln euro do kwoty przekraczającej 583 mln euro.

Teraz, dzięki zwiększeniu limitu dostępnych środków, potencjalna liczba beneficjentów zwiększy się do ponad 12 tys. Ostateczna liczba zawartych umów o przyznanie pomocy zależy od aktualnego kursu euro oraz średniej wysokości przyznanej pomocy poszczególnym wnioskodawcom, a także od ostatecznej liczby wniosków mieszczących się w limicie, w związku z czym może być większa.

Tabela. Nowy podział środków na obszar związany z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu.

arimr_tabela_7453

Doradcy MASTER AGRO chętnie Państwu pomogą: 

Jacek Kosior, jk@masteragro.eu, tel. +48 500-595-667,

Michał Szcześniak, ms@masteragro.eu, tel. +48 693-563-983,

 

SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ!

Zobacz filmy

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz